Producent LPG: BOSCH

Bosch to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1886 r. w Stuttgarcie przez Roberta Boscha. Obecnie firma jest globalnym dostawcą, różnego rodzaju komponentów m.in. dla motoryzacji.

Dział techniki motoryzacyjnej jest największy w całej Grupie Bosch i zajmuje się m.in. projektowaniem i produkcją kompletnych układów zasilania silników o zapłonie iskrowym oraz poszczególnych komponentów wykorzystywanych w benzynowych jednostkach napędowych.

Bosch jest znanym światowym dostawcą świec zapłonowych, cewek zapłonowych, przewodów wysokiego napięcia, sond lambda, czujników ciśnienia (MAP-sensorów), alternatorów, rozruszników i wielu innych komponentów (nie tylko silnikowych), bez których współczesne samochody nie mogłyby istnieć.

Bosch ma w swojej ofercie także gazowe układy zasilania (instalacje gazowe) stosowane w wielu samochodach fabrycznie dostosowanych do zasilania CNG. Są wśród nich zarówno pojazdy osobowe jak i ciężkie samochody użytkowe, w których stosowane są komponenty gazowe firmy Bosch.

Bosch jest także uznanym dostawcą systemów diagnostycznych do samochodów oraz wyposażenia warsztatowego ułatwiającego obsługę współczesnych pojazdów.

Popularne produkty: BOSCH

 

zobacz wszystkie wyniki

Kategorie z produktami: BOSCH

« Producenci LPG

 

Zgłoś błąd

 

⚠ Zgłoś błąd Porozmawiaj z nami!  
 
Czat z doradcą Nagaz24
Wczytywanie...
 
Ustawienia plików cookie