Producent LPG: CERTOOLS

Mająca siedzibę w Pabianicach koło Łodzi, polska firma Certools jest specjalistą w produkcji wkładów filtracyjnych oraz gotowych filtrów stosowanych w samochodowych instalacjach gazowych (LPG i CNG). 20-letnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku pozwalają na realizację dostaw systemów filtracyjnych paliw gazowych dla znanych światowych producentów systemów LPG i CNG. Ponadto odbiorcami firmy jest ponad 500 hurtowni, dystrybutorów, sklepów motoryzacyjnych w Polsce i 45 krajach na całym świecie.

Firma Certools ma wdrożony i certyfikowany system jakości zgodny z normą ISO/TS 16949 (dla dostawców przemysłu motoryzacyjnego) oraz ISO 9001:2008.

Certools produkuje filtry i wkłady filtracyjne do LPG w fazie ciekłej i gazowej w klasach 0, 1 i 2. Są one przeznaczone dla przemysłu motoryzacyjnego (samochodów osobowych, autobusów i pojazdów ciężarowych), pojazdów terenowych, kamperów oraz wózków widłowych, butli gazowych czy kompresorów.

Stosowane w samochodowych instalacjach LPG wkłady filtracyjne produkowane przez Certools są wykonywane z papieru (bibuły filtracyjnej), włóknin poliestrowych, włókna szklanego oraz bulprenu.

Oferta firmy Certools obejmuje także różnego rodzaju akcesoria stosowane w samochodowych instalacjach LPG. Są to m.in. zawory tankowania, złączki, przejścia i redukcje do zaworów tankowania wykonywane w różnych standardach złącza, które dodatkowo mogą być wyposażone w wykonane z brązu spiekanego filtry (tzw. filtro-adaptery).

Kategorie z produktami: CERTOOLS

« Producenci LPG

 

Zgłoś błąd

 

⚠ Zgłoś błąd Porozmawiaj z nami!  
 
Czat z doradcą Nagaz24
Wczytywanie...
 
Ustawienia plików cookie