Producent LPG: KME

Polska firma KME powstała w 2003, kontynuując tradycje PPHU KME Marek Kuklis – producenta elektronicznych urządzeń diagnostycznych.

Firma jest producentem kompletnych samochodowych instalacji LPG.

W ofercie KME znajdują się sterowniki rodzin:

NEVO:

NEVO-SKY:

KME to także pełna gama reduktorów-parowników:

Firma oferuje także inne podzespoły i akcesoria do samochodowych instalacji LPG, części zamienne i zestawy naprawcze do reduktorów oraz wtryskiwacze rodziny FALCON.

Wszystkie podzespoły oferowanych przez firmę instalacji LPG są projektowane i produkowane w KME. Dział Badań i Rozwoju firmy oraz nowoczesne Laboratorium cały czas rozwijają produkowane przez KME urządzenia, wykonują różnego rodzaju badania i projektują nowe rozwiązania dla sektora LPG.

Wszystkie produkty KME mają homologacje na zgodność z Regulaminem 67R-01 i R110 EKG ONZ. KME ma także homologację na zgodność z Regulaminem R115 EKG ONZ na wybrane grupy samochodów. Firma dysponuje także homologacją Ministerstwa Infrastruktury na zabudowę przystosowującą pojazd do zasilania gazem PL*0017*00/G.

KME ma wdrożony i certyfikowany w 2003 r. System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 900: 2008. Firma jest członkiem Business Center Club oraz uczestniczy w pracach Koalicji na Rzecz Autogazu.

Kategorie z produktami: KME

« Producenci LPG

 

Zgłoś błąd

 

⚠ Zgłoś błąd Porozmawiaj z nami!  
 
Czat z doradcą Nagaz24
Wczytywanie...
 
Ustawienia plików cookie