Producent LPG: LPGTECH

LPGTECH to polski producent samochodowych instalacji gazowych (LPG i CNG) marki TECH. Firma ma siedzibę w Białymstoku i od blisko 10 lat opracowuje, bada i produkuje sterowniki TECH (TECH ONE, TECH 200, TECH 320 i TECH DUO), wtryskiwacze gazowe (TECH-DRAGON, TECH YETI) oraz wiele innych elementów niezbędnych do prawidłowego zasilania samochodów paliwami gazowymi.

Firma od początku swego istnienia zdobywa doświadczenie i wiedzę w zakresie konstrukcji sterowników instalacji gazowych, począwszy od systemów podciśnieniowych, poprzez systemy sekwencyjne po najbardziej zaawansowane układy wtrysku gazu w fazie ciekłej w tym także bezpośredniego wtrysku ciekłego LPG do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Firma jest znana na rynku krajowym oraz wielu rynkach zagranicznych.

Instalacje marki TECH produkowane w firmie LPGTECH charakteryzują się autorskimi rozwiązaniami w zakresie układów elektronicznych, zaawansowanym oprogramowaniem z automatyczną kalibracją, różnorodnymi funkcjami kontrolnymi w zakresie poprawności montażu i funkcjonowania instalacji w samochodzie oraz innowacyjnym systemem sterowania wtryskiem paliwa gazowego pozwalającym zmniejszać jego zużycie.

Kategorie z produktami: LPGTECH

« Producenci LPG

 

Zgłoś błąd

 

⚠ Zgłoś błąd Porozmawiaj z nami!  
 
Czat z doradcą Nagaz24
Wczytywanie...
 
Ustawienia plików cookie