| Do reduktora: | KOLTEC |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.163 |
|---|---|
| producent: | KOLTEC |
| kod producenta: | 22-1-31-18 |
| numer homologacji: | P1 NSF Reg. 123000 |
| Model reduktora | GENIUS MAX |
|---|
| kod produktu: | 90.WAR.163 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | 22-1-31-18 |
| numer homologacji: | P1 NSF Reg. 123000 |
| Do reduktora: | LANDI RENZO |
|---|---|
| Model reduktora | LI02, LI02 /LI03 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.163 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | 22-1-31-18 |
| numer homologacji: | P1 NSF Reg. 123000 |
| Do reduktora: | TARTARINI |
|---|---|
| Model reduktora | ETAGAS |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.163 |
|---|---|
| producent: | TARTARINI |
| kod producenta: | 22-1-31-18 |
| numer homologacji: | P1 NSF Reg. 123000 |
| Do reduktora: | LOVATO |
|---|---|
| Model reduktora | MOD.80, RG80, RGV090 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.163 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 22-1-31-18 |
| numer homologacji: | P1 NSF Reg. 123000 |
| Do reduktora: | LANDI RENZO |
|---|---|
| Model reduktora | SE 81 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.163 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | 22-1-31-18 |
| numer homologacji: | P1 NSF Reg. 123000 |
| Do reduktora: | LANDI RENZO |
|---|---|
| Model reduktora | IG 1 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.163 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | 22-1-31-18 |
| numer homologacji: | P1 NSF Reg. 123000 |
| Do reduktora: | TARTARINI |
|---|---|
| Model reduktora | SEQ |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.163 |
|---|---|
| producent: | TARTARINI |
| kod producenta: | 22-1-31-18 |
| numer homologacji: | P1 NSF Reg. 123000 |
| Do reduktora: | TARTARINI |
|---|---|
| Model reduktora | ETAGAS |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.163 |
|---|---|
| producent: | TARTARINI |
| kod producenta: | 22-1-31-18 |
| numer homologacji: | P1 NSF Reg. 123000 |
| Do reduktora: | LANDI RENZO |
|---|---|
| Model reduktora | SE 81 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.163 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | 22-1-31-18 |
| numer homologacji: | P1 NSF Reg. 123000 |
| Do reduktora: | LANDI RENZO |
|---|---|
| Model reduktora | SE 81 |
| Średnica przekroju | 1,78 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 18,77 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.163 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | 22-1-31-18 |
| numer homologacji: | P1 NSF Reg. 123000 |
| Do reduktora: | LANDI RENZO |
|---|---|
| Model reduktora | Renzomatic, SE 81 |
| Średnica przekroju | 1 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 15 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.163 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | 22-1-31-18 |
| numer homologacji: | P1 NSF Reg. 123000 |