| Moc: | 150 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 6 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Tak |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | SHARK 1200 / 1500 |
| kod produktu: | 52.LOV.955 |
|---|---|
| producent: | ALEX |
| kod producenta: | 536795000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010286 |
| Moc: | 200 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 8 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Tak |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | SHARK 1200 / 1500 |
| kod produktu: | 52.LOV.955 |
|---|---|
| producent: | ALEX |
| kod producenta: | 536795000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010286 |
| Moc: | 250 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 8 mm |
| Elektrozawór: | Nie |
| Zintegrowany filtr: | Tak |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | ADAPT, SHARK 1200 / 1500 |
| kod produktu: | 52.LOV.955 |
|---|---|
| producent: | ALEX |
| kod producenta: | 536795000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010286 |
| Moc: | 150 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 6 mm |
| Elektrozawór: | Nie |
| Zintegrowany filtr: | Tak |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | SHARK BFE 1200 |
| kod produktu: | 52.LOV.955 |
|---|---|
| producent: | ALEX |
| kod producenta: | 536795000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010286 |
| Moc: | 200 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 8 mm |
| Elektrozawór: | Nie |
| Zintegrowany filtr: | Tak |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | SHARK BFE 1500 |
| kod produktu: | 52.LOV.955 |
|---|---|
| producent: | ALEX |
| kod producenta: | 536795000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010286 |