| Moc: | 270 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 8 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Tak |
| Model reduktora | SUPREMO |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | EUROPEGAS |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Moc: | 150 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 6 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Tak |
| Czujnik temperatury: | Tak |
| Model reduktora | PREMO |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | EUROPEGAS |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Do elektrozaworu: | PRINS, VALTEK |
|---|---|
| Model elektrozaworu | TYP 03 |
| Do reduktora: | AC STAG, EUROPEGAS |
| Model reduktora | R02 EL |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | EUROPEGAS |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Do reduktora: | EUROPEGAS |
|---|---|
| Model reduktora | SUPREMO |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | EUROPEGAS |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Do reduktora: | EUROPEGAS |
|---|---|
| Materiał: | Plastik |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | EUROPEGAS |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Do reduktora: | EUROPEGAS |
|---|---|
| Średnica przekroju | 2,4 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 13,3 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | EUROPEGAS |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Do reduktora: | EUROPEGAS |
|---|---|
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | EUROPEGAS |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Moc: | 400 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 8 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Tak |
| Czujnik temperatury: | Tak |
| Model reduktora | SUPREMO |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | EUROPEGAS |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |