| Do reduktora: | PALACAR |
|---|---|
| Średnica przekroju | 3 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 46 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.408 |
|---|---|
| producent: | PALACAR |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Do reduktora: | PALACAR |
|---|---|
| Średnica przekroju | 2,5 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 28 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.408 |
|---|---|
| producent: | PALACAR |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |