| Do zbiornika: | Zewnętrznego |
|---|---|
| Średnica wyjścia gazu: | 6 mm |
| Do zbiornika o wysokości: | 220 mm, 225 mm |
| kod produktu: | 55.NAG.983 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | C028-03-00-00-00 |
| numer homologacji: | E8-67R-016812 |
| Do zbiornika: | Wewnętrznego |
|---|---|
| Średnica wyjścia gazu: | 6 mm |
| Do zbiornika o wysokości: | 200 mm, 225 mm |
| kod produktu: | 55.NAG.983 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | C028-03-00-00-00 |
| numer homologacji: | E8-67R-016812 |
| Do zbiornika: | Wewnętrznego |
|---|---|
| Średnica wyjścia gazu: | 6 mm |
| Do zbiornika o wysokości: | 180 mm, 190 mm |
| kod produktu: | 55.NAG.983 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | C028-03-00-00-00 |
| numer homologacji: | E8-67R-016812 |
| kod produktu: | 55.NAG.983 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | C028-03-00-00-00 |
| numer homologacji: | E8-67R-016812 |