| Do wtryskiwaczy: | VIALLE |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 14 mm |
| Średnica przekroju | 3 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do wtryskiwaczy: | VIALLE |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 5,2 mm |
| Średnica przekroju | 2,62 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do wtryskiwaczy: | VIALLE |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 8 mm |
| Średnica przekroju | 1,5 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do wtryskiwaczy: | VIALLE |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 3 mm |
| Średnica przekroju | 1,5 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do wtryskiwaczy: | VIALLE |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 12 mm |
| Średnica przekroju | 0,3 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do wtryskiwaczy: | VIALLE |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 8 mm |
| Średnica przekroju | 1,5 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |