| Do wtryskiwaczy: | AEB |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | RP2SU, RP3SU, RP4SU |
| Średnica wewnętrzna: | 1,6 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 51.PRI.996 |
|---|---|
| producent: | AEB |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-010098 |
| Do wtryskiwaczy: | AEB |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | RP2SU, RP3SU, RP4SU |
| Średnica wewnętrzna: | 1,8 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 51.PRI.996 |
|---|---|
| producent: | AEB |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-010098 |
| Do wtryskiwaczy: | AEB |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | RP2SU, RP3SU, RP4SU |
| Średnica wewnętrzna: | 2,0 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 51.PRI.996 |
|---|---|
| producent: | AEB |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-010098 |
| Do wtryskiwaczy: | AEB |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | RP2SU, RP3SU, RP4SU |
| Średnica wewnętrzna: | 2,2 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 51.PRI.996 |
|---|---|
| producent: | AEB |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-010098 |
| Do wtryskiwaczy: | AEB |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | RP2SU, RP3SU, RP4SU |
| Średnica wewnętrzna: | 2,4 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 51.PRI.996 |
|---|---|
| producent: | AEB |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-010098 |
| Do wtryskiwaczy: | AEB |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | RP2SU, RP3SU, RP4SU |
| Średnica wewnętrzna: | 2,6 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 51.PRI.996 |
|---|---|
| producent: | AEB |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-010098 |