| Model wtryskiwacza | EVO08G |
|---|
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | TARTARINI |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | IT01 |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | TOMASETTO |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | VALTEK |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | VALTEK TYP 30 |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 3 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | VALTEK |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | VALTEK TYP 34 |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | VALTEK |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | RAZOR |
|---|
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | VERSUS |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | RAZOR |
|---|
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | VERSUS |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 BFC |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 2 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 BFC |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 BFC |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |