| Do wtryskiwaczy: | LPGTECH |
|---|---|
| Materiał: | Plastik |
| kod produktu: | 52.SCO.903 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E29-67R-010907 |
| Ilość otworów | 8 |
|---|---|
| Średnica otworów | 5,8 mm |
| kod produktu: | 52.SCO.903 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E29-67R-010907 |
| Ilość otworów | 6 |
|---|---|
| Średnica otworów | 5,8 mm |
| kod produktu: | 52.SCO.903 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E29-67R-010907 |
| Ilość otworów | 4 |
|---|---|
| Średnica otworów | 5,8 mm |
| kod produktu: | 52.SCO.903 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E29-67R-010907 |
| Do wtryskiwaczy: | LPGTECH |
|---|---|
| Materiał: | Plastik |
| kod produktu: | 52.SCO.903 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E29-67R-010907 |
| Do wtryskiwaczy: | LPGTECH |
|---|---|
| Materiał: | Plastik |
| kod produktu: | 52.SCO.903 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E29-67R-010907 |
| Do wtryskiwaczy: | LPGTECH |
|---|---|
| Materiał: | Plastik |
| kod produktu: | 52.SCO.903 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E29-67R-010907 |