| Model wtryskiwacza | AC W031 BFC |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.404 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 BFC |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.404 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.404 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.404 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.404 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.404 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.404 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | ROMANO REI/00 FAST2 (grey) |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 3 |
| kod produktu: | 90.WAR.404 |
|---|---|
| producent: | ROMANO |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 BFC |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.404 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 BFC |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.404 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | BARRACUDA 120NI |
|---|
| kod produktu: | 90.WAR.404 |
|---|---|
| producent: | ALEX |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | BARRACUDA 130NI |
|---|
| kod produktu: | 90.WAR.404 |
|---|---|
| producent: | ALEX |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |