| Do wtryskiwaczy: | LPGTECH |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | DRAGON |
| Średnica wewnętrzna: | 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna | 5,9 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | LPGTECH |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Do wtryskiwaczy: | LPGTECH |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | DRAGON |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | LPGTECH |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Do wtryskiwaczy: | LPGTECH |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | DRAGON |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | LPGTECH |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Do wtryskiwaczy: | LPGTECH |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | DRAGON |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | LPGTECH |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Do wtryskiwaczy: | LPGTECH |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Model wtryskiwacza | DRAGON |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | LPGTECH |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | FALCON |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | LPGTECH |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | YETI |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 2 |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | LPGTECH |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Do wtryskiwaczy: | LPGTECH |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | YETI |
| Średnica wewnętrzna: | 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6,7 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.400 |
|---|---|
| producent: | LPGTECH |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |