| Do wtryskiwaczy: | VIALLE |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 12 mm |
| Średnica przekroju | 0,3 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Do wtryskiwaczy: | VIALLE |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 8 mm |
| Średnica przekroju | 1,5 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Do wtryskiwaczy: | VALTEK |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | VALTEK TYP 30 |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | VALTEK |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Do wtryskiwaczy: | VIALLE |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | V20, V28 |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Model wtryskiwacza | RP4SU |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | AEB |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Model wtryskiwacza | BARRACUDA 115NI |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | ALEX |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Model wtryskiwacza | MAGIC JET |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | HL PROPAN |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Model wtryskiwacza | RP3SU |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 3 |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | AEB |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Model wtryskiwacza | MED |
|---|
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |
| Do sterownika: | OMEGAS, OMEGAS DIRECT, OMEGAS EVO, OMEGAS OBD |
|---|---|
| Umieszczenie czujnika: | na listwie |
| Czujnik temperatury: | Tak |
| Do listwy wtryskowej | MED |
| kod produktu: | 53.BRC.408 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | 03EV00100057 |
| numer homologacji: | E13-67R-010015 |