| Do wtryskiwaczy: | AC STAG |
|---|---|
| Materiał: | Plastik |
| Model wtryskiwacza | AC W03 |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do wtryskiwaczy: | AC STAG |
|---|---|
| Materiał: | Plastik |
| Model wtryskiwacza | AC W03 |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do wtryskiwaczy: | AC STAG |
|---|---|
| Materiał: | Plastik |
| Model wtryskiwacza | AC W03 |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do reduktora: | AC STAG |
|---|---|
| Model reduktora | R01 150 |
| Rodzaj części: | zamiennik |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | Nagaz |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do elektrozaworu: | PRINS, VALTEK |
|---|---|
| Model elektrozaworu | MB2, TYP 03, TYP 07 |
| Model reduktora | R02 EL |
| Rodzaj części: | zamiennik |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Miejsce montażu: | reduktor |
|---|---|
| Do reduktora: | TOMASETTO |
| Model reduktora | AT 07, AT09 ALASKA, AT09 ARTIC, AT09 NORDIC, AT09 NORDIC XP, AT13, AT13 XP |
| Rodzaj części: | zamiennik |
| Wkład: | bibuła (papier) |
| Średnica zewnętrzna górna | 35,5 mm |
| Średnica zewnętrzna dolna | 35,5 mm |
| Średnica otworu dolnego | 16 mm |
| Wysokość: | 22 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ interfejsu: | uniwersalny |
|---|---|
| Ilość złącz diagnostycznych: | 1 |
| Połączenie z komputerem: | USB |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | PROJEKT-TECH |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do sterownika: | BINGO-M, DIEGO G3, NEVO, NEVO PLUS, NEVO PRO, NEVO-SKY JET BASIC, NEVO-SKY JET EXPERT, NEVO-SKY JET MAX, NEVO-SKY JET OBD, NEVO-SKY SUN |
|---|---|
| Do silników: | 4 cyl, 6 cyl, 8 cyl |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | KME |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ interfejsu: | uniwersalny |
|---|---|
| Ilość złącz diagnostycznych: | 1 |
| Połączenie z komputerem: | USB |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | PROJEKT-TECH |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ interfejsu: | uniwersalny |
|---|---|
| Ilość złącz diagnostycznych: | 1 |
| Połączenie z komputerem: | USB |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | PROJEKT-TECH |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do elektrozaworu: | TOMASETTO |
|---|---|
| Rodzaj części: | zamiennik |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ interfejsu: | uniwersalny |
|---|---|
| Ilość złącz diagnostycznych: | 10 |
| Połączenie z komputerem: | USB |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | PROJEKT-TECH |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |