| Średnica wewnętrzna: | 3,1 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 4,4 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Do elektrozaworu: | PRINS, VALTEK |
|---|---|
| Model elektrozaworu | TYP 03 |
| Do reduktora: | AC STAG, EUROPEGAS |
| Model reduktora | R02 EL |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | EUROPEGAS |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Miejsce montażu: | elektrozawór |
|---|---|
| Do elektrozaworu: | VALTEK |
| Model elektrozaworu | TYP 03, TYP 07 |
| Model reduktora | R02 EL |
| Rodzaj części: | zamiennik |
| Wkład: | bibuła (papier) |
| Średnica zewnętrzna górna | 30 mm |
| Średnica otworu górnego | 8,2 mm |
| Średnica zewnętrzna dolna | 30 mm |
| Średnica otworu dolnego | 10 mm |
| Wysokość: | 20,6 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | FILGAZ |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Do filtra: | VALTEK |
|---|---|
| Do modelu filtra: | GF 01, TYP 97 |
| Rodzaj części: | zamiennik |
| Wkład: | włókno szklane |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Miejsce montażu: | elektrozawór |
|---|---|
| Do elektrozaworu: | EMMAGAS, VALTEK, ZAVOLI |
| Model elektrozaworu | TYP 03, TYP 07 |
| Model reduktora | R02 EL |
| Rodzaj części: | zamiennik |
| Wkład: | włókno szklane |
| Średnica zewnętrzna górna | 31 mm |
| Średnica otworu górnego | 8 mm |
| Średnica zewnętrzna dolna | 31 mm |
| Średnica otworu dolnego | 10 mm |
| Wysokość: | 20,4 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Model sterownika: | 400DPI |
|---|---|
| Do silników z turbo: | Tak |
| Do silników: | z wtryskiem bezpośrednim |
| Do silników: | 6 cyl |
| Rodzaj zestawu: | Minikit (bez przewodów) |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 2 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 3 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Model sterownika: | 400DPI |
|---|---|
| Do silników z turbo: | Tak |
| Do silników: | z wtryskiem bezpośrednim |
| Do silników: | 8 cyl |
| Rodzaj zestawu: | Minikit (bez przewodów) |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Model sterownika: | STAG-2L |
|---|---|
| Do silników: | z wtryskiem jednopunktowym, z wtryskiem pośrednim |
| Rodzaj zestawu: | Minikit (bez przewodów) |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |