| Typ interfejsu: | uniwersalny |
|---|---|
| Ilość złącz diagnostycznych: | 2 |
| Połączenie z komputerem: | RS232 |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ interfejsu: | uniwersalny |
|---|---|
| Ilość złącz diagnostycznych: | 1 |
| Połączenie z komputerem: | USB |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Generacja instalacji: | IV generacja |
|---|---|
| Rodzaj przełacznika: | Cyfrowy |
| Rodzaj zasilania benzyną: | Wtrysk pośredni |
| Do sterownika: | GOFAST |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Model sterownika: | QMAX BASIC |
|---|---|
| Do silników: | z wtryskiem pośrednim |
| Do silników: | 5 cyl, 6 cyl |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Do sterownika: | Q-MAX BASIC, STAG 300 ISA2 |
|---|---|
| Do silników: | 8 cyl |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Do sterownika: | Q-BOX BASIC |
|---|---|
| Do silników: | 3 cyl, 4 cyl |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ filtra: | z wymiennym wkładem |
|---|---|
| Model filtra: | GF 01 |
| Wkład: | włókno szklane |
| Wejście: | 12 mm, 16 mm |
| Wyjście: | 12 mm |
| Obudowa: | tworzywo |
| Sposób montażu: | na wsporniku |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 BFC |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 BFC |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 BFC |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 2 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |