| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Do wtryskiwaczy: | AC STAG |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | AC W01 |
| Ilość wtryskiwaczy: | 2, 3, 4 |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Moc: | 280 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 8 mm |
| Elektrozawór: | Nie |
| Zintegrowany filtr: | Nie |
| Czujnik temperatury: | Tak |
| Model reduktora | R02 TWIN |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ bezpiecznika: | Mini |
|---|---|
| Prąd zwarciowy: | 20 A |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ bezpiecznika: | Mini |
|---|---|
| Prąd zwarciowy: | 25 A |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ bezpiecznika: | Mini |
|---|---|
| Prąd zwarciowy: | 30 A |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Do wielozaworu: | ELPIGAZ, LANDI RENZO, LOVATO, TOMASETTO |
|---|---|
| Rodzaj czujnika: | Halla |
| Wodoodporność: | Nie |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Do wielozaworu: | ELPIGAZ, LANDI RENZO, LOVATO, TOMASETTO |
|---|---|
| Rodzaj czujnika: | Halla |
| Wodoodporność: | Nie |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| kod produktu: | 51.ACE.985 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |