| Model sterownika: | GOFAST |
|---|---|
| Do silników: | z wtryskiem pośrednim |
| Do silników: | 4 cyl |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do sterownika: | 400DPI B3 |
|---|---|
| Do silników: | 3 cyl, 4 cyl |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Model wtryskiwacza | AC W02 BFC |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Model sterownika: | QNEXT PLUS |
|---|---|
| Do silników: | z wtryskiem pośrednim |
| Do silników: | 4 cyl |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do sterownika: | 400DPI, GOFAST, Q-BOX BASIC, Q-BOX PLUS, Q-MAX BASIC, Q-MAX PLUS, Q-NEXT PLUS, STAG 300 ISA2, STAG 4 PLUS, STAG 4-ECO |
|---|---|
| Umieszczenie czujnika: | na listwie, na przewodzie |
| Czujnik temperatury: | Tak |
| Oporność czujnika: | 2.2 kOhm |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do sterownika: | 400 DPI B2 |
|---|---|
| Do silników: | 3 cyl, 4 cyl |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Model wtryskiwacza | AC W01 |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 3 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do wtryskiwaczy: | AC STAG |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | AC W03 |
| Materiał: | Plastik |
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do wtryskiwaczy: | AC STAG |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | AC W03 |
| Materiał: | Plastik |
| Ilość wtryskiwaczy: | 3 |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do sterownika: | Q-MAX PLUS |
|---|---|
| Do silników: | 6 cyl |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do sterownika: | Q-MAX BASIC, STAG 300 ISA2 |
|---|---|
| Do silników: | 5 cyl, 6 cyl |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |