| kod produktu: | 70.LOV.712 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-0194004 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 70.LOV.712 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-0194004 |
| Model sterownika: | STAG DIESEL |
|---|---|
| Do silników z turbo: | Tak |
| Do silników: | 3 cyl, 4 cyl |
| Rodzaj zestawu: | Minikit (bez przewodów) |
| kod produktu: | 70.LOV.712 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-0194004 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 70.LOV.712 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-0194004 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 70.LOV.712 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-0194004 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 70.LOV.712 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-0194004 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|---|
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 70.LOV.712 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-0194004 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 STD |
|---|
| kod produktu: | 70.LOV.712 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-0194004 |
| Generacja instalacji: | IV generacja |
|---|---|
| Rodzaj przełacznika: | Cyfrowy |
| Rodzaj zasilania benzyną: | Wtrysk pośredni, Wtrysk bezpośredni |
| Do sterownika: | 400DPI, GOFAST, Q-BOX PLUS, Q-MAX PLUS, Q-NEXT PLUS |
| kod produktu: | 70.LOV.712 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-0194004 |
| Do sterownika: | 400 DPI A1 |
|---|---|
| Do silników: | 6 cyl |
| kod produktu: | 70.LOV.712 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-0194004 |
| Model sterownika: | STAG DIESEL |
|---|---|
| Do silników z turbo: | Tak |
| Do silników: | 6 cyl |
| kod produktu: | 70.LOV.712 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-0194004 |
| Oporność czujnika: | 2.2 kOhm |
|---|
| kod produktu: | 70.LOV.712 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-0194004 |