| Oporność czujnika: | 2.2 kOhm |
|---|
| kod produktu: | 90.WAR.441 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| kod produktu: | 90.WAR.441 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| kod produktu: | 90.WAR.441 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Do wielozaworu: | ELPIGAZ, LANDI RENZO, LOVATO, TOMASETTO |
|---|---|
| Rodzaj czujnika: | opornościowy |
| Wodoodporność: | Nie |
| kod produktu: | 90.WAR.441 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Typ interfejsu: | dedykowany |
|---|---|
| Ilość złącz diagnostycznych: | 1 |
| Połączenie z komputerem: | BLUETOOTH |
| kod produktu: | 90.WAR.441 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| kod produktu: | 90.WAR.441 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W02 |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.441 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W01 |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.441 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Moc: | 280 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 8 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Nie |
| Czujnik temperatury: | Tak |
| Model reduktora | R02 TWIN |
| kod produktu: | 90.WAR.441 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Do reduktora: | AC STAG |
|---|---|
| Model reduktora | R01 150, R02 120, R02 150, R02 EL, R02 TWIN |
| Materiał: | Plastik |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.441 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Model wtryskiwacza | AC W01 BFC |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 90.WAR.441 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |
| Do reduktora: | AC STAG |
|---|---|
| Model reduktora | R01 250 |
| Materiał: | Plastik |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 90.WAR.441 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NWKa |
| numer homologacji: | PN-86/M-59601 |