| Do wtryskiwaczy: | AC STAG |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | AC W03 |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Model wtryskiwacza | AC W031 BFC |
|---|
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Do filtra: | AC STAG |
|---|---|
| Do modelu filtra: | GF 01 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| Wkład: | poliester |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Sposób podłączenia: | wsuwki |
|---|---|
| Moc cewki: | 8,5 W |
| Rodzaj części: | oryginał |
| Do elektrozaworu: | AC STAG |
| Model elektrozaworu | AC M10, AC M12 BFC |
| Do reduktora: | AC STAG |
| Model reduktora | R02 EL |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Do reduktora: | AC STAG |
|---|---|
| Model reduktora | R01 150, R01 250, R02 120, R02 150, R02 EL, R02 TWIN |
| Materiał: | Plastik |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Sposób podłączenia: | wsuwki |
|---|---|
| Moc cewki: | 11 W |
| Do elektrozaworu: | AC STAG |
| Model elektrozaworu | AC M10, AC M12 BFC |
| Do reduktora: | AC STAG |
| Model reduktora | R02 EL |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Moc: | 250 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 8 mm |
| Elektrozawór: | Nie |
| Zintegrowany filtr: | Nie |
| Czujnik temperatury: | Tak |
| Model reduktora | R01 250 |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Moc: | 250 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 8 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Nie |
| Czujnik temperatury: | Tak |
| Model reduktora | R01 250 |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Do sterownika: | 400 DPI A1, 400 DPI B2, 400DPI, 400DPI B3, GOFAST, Q-BOX BASIC, Q-BOX PLUS, Q-MAX BASIC, Q-MAX PLUS, Q-NEXT PLUS |
|---|---|
| Umieszczenie czujnika: | na przewodzie |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Do reduktora: | AC STAG |
|---|---|
| Model reduktora | R01 150, R01 250, R02 120, R02 150, R02 TWIN |
| Materiał: | Plastik |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Do reduktora: | AC STAG |
|---|---|
| Model reduktora | R01 150, R01 250, R02 120, R02 150, R02 EL, R02 TWIN |
| Materiał: | Plastik |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Moc: | 150 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 6 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Nie |
| Czujnik temperatury: | Tak |
| Model reduktora | R02 150 |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |