| Do wtryskiwaczy: | MED |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | MED, MED-LR |
| Materiał: | Plastik |
| Ilość wtryskiwaczy: | 2 |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Model wtryskiwacza | MED |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 2 |
| Średnica króćca | 14 mm |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Model wtryskiwacza | MED |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 3 |
| Średnica króćca | 14 mm |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Model wtryskiwacza | MED |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| Średnica króćca | 14 mm |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Model wtryskiwacza | MED |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| Średnica króćca | 14 mm |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Model wtryskiwacza | MED |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| Średnica króćca | 14 mm |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Do wtryskiwaczy: | LANDI RENZO |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | MED, MED-LR |
| Materiał: | Plastik |
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Model sterownika: | OMEGAS |
|---|---|
| Do silników z turbo: | Tak |
| Do silników: | z wtryskiem pośrednim |
| Do silników: | 3 cyl |
| Ilość reduktorów: | 1 |
| Rodzaj zestawu: | Kit (z przewodami) |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Model sterownika: | OMEGAS |
|---|---|
| Do silników z turbo: | Tak |
| Do silników: | z wtryskiem pośrednim |
| Do silników: | 4 cyl |
| Ilość reduktorów: | 1 |
| Rodzaj zestawu: | Kit (z przewodami) |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Model sterownika: | OMEGAS |
|---|---|
| Do silników z turbo: | Tak |
| Do silników: | z wtryskiem pośrednim |
| Do silników: | 4 cyl |
| Ilość reduktorów: | 1 |
| Rodzaj zestawu: | Kit (z przewodami) |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Model sterownika: | OMEGAS |
|---|---|
| Do silników z turbo: | Tak |
| Do silników: | z wtryskiem pośrednim |
| Do silników: | 4 cyl |
| Ilość reduktorów: | 1 |
| Rodzaj zestawu: | Kit (z przewodami) |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Model sterownika: | OMEGAS |
|---|---|
| Do silników z turbo: | Tak |
| Do silników: | z wtryskiem pośrednim |
| Do silników: | 3 cyl |
| Ilość reduktorów: | 1 |
| Rodzaj zestawu: | Kit (z przewodami) |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |