| Do wlewu: | BRC, CERTOOLS, ELPIGAZ, LANDI, LANDI RENZO, TOMASETTO |
|---|---|
| Do wlewu z gwintem: | M10 |
| Filtr: | Nie |
| kod produktu: | 77.STA.310 R19 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kategoria: | Redukcje do tankowania GOMET |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010426 |
Cena za 1 szt.
Zawór tankujący część dokręcana (M10, krótka) - adapter (przejściówka, redukcja) do zaworu tankowania LPG (wlewu gazu) z kielichem do złącza typu włoskiego (ITALIAN DISH).
Zawór tankujący część dokręcana (M10, krótka) - redukcja (przejściówka, adapter) do tankowania LPG, do wlewów gazu z gwintem wewnętrznym M10 stosowana do zaworów montowanych przy wlewie benzyny, niezbędna do zatankowania gazu do samochodów na stacji paliw gdzie stosowany jest pistolet typu włoskiego (ITALIAN DISH) czyli między innymi w Polsce, Czechach, na Słowacji, we Włoszech, Francji, na Węgrzech i w Rumunii.
Zawór tankujący część dokręcana (M10, krótka):
| Do wlewu: | BRC, CERTOOLS, ELPIGAZ, LANDI, LANDI RENZO, TOMASETTO |
|---|---|
| Do wlewu z gwintem: | M10 |
| Filtr: | Nie |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: » Osoba odpowiedzialna za produkt » Bezpieczeństwo, zgodność i ostrzeżenia