| Miejsce montażu: | elektrozawór |
|---|---|
| Do reduktora: | LANDI RENZO |
| Model reduktora | IG 1 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| Wkład: | filc |
| Średnica zewnętrzna górna | 60 mm |
| Średnica otworu górnego | 15 mm |
| Średnica zewnętrzna dolna | 60 mm |
| Średnica otworu dolnego | 15 mm |
| Wysokość: | 2 mm |
| kod produktu: | 10.LRE.290 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | 173208400 |
| Do reduktora: | ZAVOLI |
|---|---|
| Model reduktora | ZETA |
| kod produktu: | 20.ZAV.350 |
|---|---|
| producent: | ZAVOLI |
| kod producenta: | 02RR00506003 |
| Do reduktora: | TARTARINI |
|---|---|
| Model reduktora | ETAGAS |
| Faza redukcji ciśnienia | I |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 11.TAR.940 |
|---|---|
| producent: | TARTARINI |
| kod producenta: | 0294820 |
| Do reduktora: | TARTARINI |
|---|---|
| Model reduktora | ETAGAS |
| Faza redukcji ciśnienia | I |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 11.TAR.941 |
|---|---|
| producent: | TARTARINI |
| kod producenta: | 0309190 |
| Do reduktora: | TARTARINI |
|---|---|
| Model reduktora | G79SE |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 10.TAR.440 |
|---|---|
| producent: | TARTARINI |
| kod producenta: | 0236130 |
| Do reduktora: | TARTARINI |
|---|---|
| Model reduktora | G79SE |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 10.TAR.441 |
|---|---|
| producent: | TARTARINI |
| kod producenta: | 0293420 |
| Do reduktora: | KME |
|---|---|
| Model reduktora | GOLD, GOLD GT, SILVER, TWIN |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 15.KME.829 |
|---|---|
| producent: | KME |
| kod producenta: | 8209000001 |
| kod produktu: | 17.IMP.74412 |
|---|---|
| producent: | IMPCO |
| kod producenta: | 74412 |
| Do reduktora: | ELPIGAZ |
|---|---|
| Model reduktora | COMETA |
| Materiał: | Plastik |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 17.ELP.690 |
|---|---|
| producent: | ELPIGAZ |
| kod producenta: | EV4038 |
| Do reduktora: | LANDI RENZO |
|---|---|
| Model reduktora | IG 1 |
| Materiał: | Mosiądz |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 17.LRE.690 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | 550066000 |
| Do reduktora: | AC STAG |
|---|---|
| Materiał: | Plastik |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 17.ACE.656(20) |
|---|---|
| producent: | AC STAG |
| kod producenta: | WGM-532AB-1 |
| Do reduktora: | AGC |
|---|---|
| Model reduktora | VITO / N |
| Materiał: | Plastik |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 17.AGC.694 |
|---|---|
| producent: | AG Centrum |
| kod producenta: | AEZK0116 |