| Do reduktora: | LANDI RENZO |
|---|---|
| Model reduktora | SE 81 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Do reduktora: | KME |
|---|---|
| Model reduktora | GOLD / SILVER |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | KME |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Do reduktora: | LANDI RENZO |
|---|---|
| Model reduktora | Renzomatic, SE 81 |
| Średnica przekroju | 4,5 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 41 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Do reduktora: | LANDI RENZO |
|---|---|
| Model reduktora | IG 1 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Do reduktora: | LOVATO |
|---|---|
| Model reduktora | MOD.80, RGV090 |
| Średnica przekroju | 7,1 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 17,4 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Do reduktora: | TARTARINI |
|---|---|
| Model reduktora | SEQ |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | TARTARINI |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Do reduktora: | KME |
|---|---|
| Model reduktora | GOLD, SILVER |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | KME |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Do reduktora: | LANDI RENZO |
|---|---|
| Model reduktora | LI02, LI02 /LI03 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Do reduktora: | KOLTEC |
|---|---|
| Model reduktora | VG392 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | KOLTEC |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Do reduktora: | OMVL |
|---|---|
| Model reduktora | R90E |
| Rodzaj części: | zamiennik |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | Nagaz |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Sposób podłączenia: | wtyczka |
|---|---|
| Moc cewki: | 11 W |
| Rodzaj części: | oryginał |
| Do elektrozaworu: | LANDI RENZO |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |
| Sposób podłączenia: | wsuwki |
|---|---|
| Moc cewki: | 18 W |
| Rodzaj części: | oryginał |
| Do elektrozaworu: | LANDI RENZO |
| Do reduktora: | LANDI RENZO |
| Model reduktora | LE98 |
| kod produktu: | 77.STA.985 R19 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E20-67R-010591 |