| Do reduktora: | BRC |
|---|---|
| Model reduktora | GENIUS MB 1500 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 55.HAN.956 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do reduktora: | BRC |
|---|---|
| Model reduktora | GENIUS MB |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 55.HAN.956 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Sposób podłączenia: | wtyczka |
|---|---|
| Moc cewki: | 16 W |
| Rodzaj części: | oryginał |
| Do elektrozaworu: | BRC |
| Model elektrozaworu | ET98 |
| kod produktu: | 55.HAN.956 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Sposób podłączenia: | wsuwki |
|---|---|
| Moc cewki: | 10 W |
| Rodzaj części: | oryginał |
| Do elektrozaworu: | BRC |
| Model elektrozaworu | ET98 MY07 MAX, ET98 MY07 STD |
| kod produktu: | 55.HAN.956 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Sposób podłączenia: | wsuwki |
|---|---|
| Rodzaj części: | oryginał |
| Do reduktora: | BRC |
| Model reduktora | AT 90 E, TECNO |
| kod produktu: | 55.HAN.956 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do reduktora: | BRC |
|---|---|
| Model reduktora | AT 90 E |
| Materiał: | Plastik |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 55.HAN.956 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| kod produktu: | 55.HAN.956 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do reduktora: | BRC |
|---|---|
| Model reduktora | GENIUS MB, GENIUS MB 1200, GENIUS MB 1500 |
| Materiał: | Plastik |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 55.HAN.956 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do reduktora: | BRC |
|---|---|
| Model reduktora | AT 90 E, FOX, GENIUS MB, GENIUS MB 1200, GENIUS MB 1500, TECNO, TECNO EL |
| Materiał: | Plastik |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 55.HAN.956 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do reduktora: | BRC |
|---|---|
| Model reduktora | GENIUS MB, GENIUS MB 1200, GENIUS MB 1500 |
| Średnica przekroju | 2,5 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 12,5 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 55.HAN.956 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do reduktora: | BRC |
|---|---|
| Model reduktora | AT 90 E, GENIUS MAX, GENIUS MB, GENIUS MB 1200, GENIUS MB 1500 |
| Średnica przekroju | 1,8 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 12,4 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 55.HAN.956 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do reduktora: | BRC |
|---|---|
| Model reduktora | AT 90 E, GENIUS MAX, GENIUS MB, GENIUS MB 1200, GENIUS MB 1500 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 55.HAN.956 |
|---|---|
| producent: | BRC |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |