| Moc: | 190 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 6 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Nie |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | MOD.91 |
| kod produktu: | 52.LOV.502 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 1625002 |
| numer homologacji: | E4-67R-0192006 |
| Moc: | 120 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 6 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Nie |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | MOD.91 |
| kod produktu: | 52.LOV.500 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 1625001 |
| numer homologacji: | E4-67R-0192006 |
| Moc: | 120 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 6 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Nie |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | RGV090 |
| kod produktu: | 52.LOV.100 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 1628001 |
| numer homologacji: | E4-67R-0192006 |
| Moc: | 100 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 6 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Tak |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | AT 07 |
| kod produktu: | 52.TOM.501 |
|---|---|
| producent: | TOMASETTO |
| kod producenta: | RGAT3500 |
| numer homologacji: | E8-67R-013165 |
| Moc: | 140 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 6 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Tak |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | AT 07 |
| kod produktu: | 52.TOM.503 |
|---|---|
| producent: | TOMASETTO |
| kod producenta: | RGAT3510 |
| numer homologacji: | E8-67R-013165 |
| Umieszczenie czujnika: | na reduktorze |
|---|---|
| Czujnik temperatury: | Nie |
| kod produktu: | 00.STE.901 |
|---|---|
| producent: | STEFANELLI |
| kod producenta: | ST.0027.01.029 |
| Model elektrozaworu | TYPE 71 |
|---|---|
| Sposób podłączenia: | wtyczka |
| Wejście: | 6 mm |
| Wyjście: | 6 mm |
| kod produktu: | 53.LRE.411 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | 636111000 |
| numer homologacji: | E4-67R-0193001 |
| Miejsce montażu: | reduktor |
|---|---|
| Do reduktora: | LOVATO |
| Model reduktora | HP, RGJ HP |
| Rodzaj części: | zamiennik |
| Wkład: | bibuła (papier) |
| Średnica zewnętrzna górna | 28 mm |
| Średnica zewnętrzna dolna | 28 mm |
| Średnica otworu dolnego | 10,5 mm |
| Wysokość: | 24 mm |
| kod produktu: | 30.CRT.272 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | CI-229-0-0-0Z |
| Do reduktora: | TARTARINI |
|---|---|
| Model reduktora | ETAGAS |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 11.TAR.951 |
|---|---|
| producent: | TARTARINI |
| kod producenta: | 0294930 |
| Oporność czujnika: | 4.7 kOhm |
|---|
| kod produktu: | 67.ELP.494 |
|---|---|
| producent: | ELPIGAZ |
| kod producenta: | AE369C |
| Do reduktora: | TARTARINI |
|---|---|
| Model reduktora | ETAGAS |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 11.TAR.955 |
|---|---|
| producent: | TARTARINI |
| kod producenta: | 0292070 |
| Do reduktora: | IMPCO |
|---|---|
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 20.IMP.247 |
|---|---|
| producent: | IMPCO |
| kod producenta: | IMRK-E2 |