| Moc: | 350 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 8 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Tak |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | UHP |
| kod produktu: | 52.LOV.958 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 536700040 |
| Moc: | 165 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 6 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Tak |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | RGJ 3,2L |
| kod produktu: | 52.LOV.955 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 536795000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010286 |
| Moc: | 165 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 6 mm |
| Elektrozawór: | Nie |
| Zintegrowany filtr: | Nie |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | RGJ 3,2L |
| kod produktu: | 52.LOV.959 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 536700088 |
| Moc: | 190 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 6 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Nie |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | MOD.91 |
| kod produktu: | 52.LOV.502 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 1625002 |
| numer homologacji: | E4-67R-0192006 |
| Moc: | 120 KM |
|---|---|
| Średnica zasilania: | 6 mm |
| Elektrozawór: | Tak |
| Zintegrowany filtr: | Nie |
| Czujnik temperatury: | Nie |
| Model reduktora | RGV090 |
| kod produktu: | 52.LOV.100 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 1628001 |
| numer homologacji: | E4-67R-0192006 |
| Do reduktora: | LOVATO |
|---|---|
| Model reduktora | RGJ 3, RGJ 3 / 3.2 / 3.2L, RGJ 3,2L, RGJ 3.2 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 20.LOV.549 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 674000549 |
| Do reduktora: | LOVATO |
|---|---|
| Model reduktora | RGJ 3,2L DD |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 20.LOV.479 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 674000624 |
| Do reduktora: | LOVATO |
|---|---|
| Model reduktora | RGJ |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 20.LOV.012 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 1294012 |
| Do reduktora: | LOVATO |
|---|---|
| Model reduktora | RGJ |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 20.LOV.013 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 1294013 |
| Do reduktora: | LOVATO |
|---|---|
| Model reduktora | RGJ 3,2L, RGJ 3.2 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 20.LOV.478 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 674000587 |
| Do reduktora: | LOVATO |
|---|---|
| Model reduktora | RGJ 3, RGJ 3 / 3.2 / 3.2L, RGJ 3,2L, RGJ 3,2L DD, RGJ 3.2 |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 20.LOV.477 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 674000477 |
| Do reduktora: | LOVATO |
|---|---|
| Model reduktora | UHP |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 20.LOV.417 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 674000417 |