| Do wtryskiwaczy: | VIALLE |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 14 mm |
| Średnica przekroju | 3 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kategoria: | Wtryskiwacze i osprzęt VIALLE |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
Cena za 1 szt.
| Do wtryskiwaczy: | VIALLE |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 14 mm |
| Średnica przekroju | 3 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: » Osoba odpowiedzialna za produkt » Bezpieczeństwo, zgodność i ostrzeżenia