| Do wtryskiwaczy: | LOVATO |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | EP |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | MATRIX |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | XJ.544.XX |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | MATRIX |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | MATRIX |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | XJ.544.XX |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | MATRIX |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | MATRIX |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | HD.344 |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | MATRIX |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | MATRIX |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | HD.344 |
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | MATRIX |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | MATRIX |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | ELPIGAZ |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | STELLA |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | ELPIGAZ |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | RAIL |
|---|
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | RAIL |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Model wtryskiwacza | DGI |
|---|
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | AG |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | HANA ENGINEERING |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 8 mm |
| Średnica przekroju | 3,5 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | HANA ENGINEERING |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | HANA ENGINEERING |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 7 mm |
| Średnica przekroju | 2 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | HANA ENGINEERING |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | LOVATO |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 9 mm |
| Średnica przekroju | 1 mm |
| Rodzaj części: | oryginał |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | LOVATO |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |