| Ilość otworów | 8 |
|---|---|
| Średnica otworów | 5,8 mm |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Ilość otworów | 6 |
|---|---|
| Średnica otworów | 5,8 mm |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Ilość otworów | 4 |
|---|---|
| Średnica otworów | 5,8 mm |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | VIALLE |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | V20, V28 |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | VIALLE |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Model wtryskiwacza | V20, V28 |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | VIALLE |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | LPGTECH |
|---|---|
| Materiał: | Plastik |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | LANDI RENZO |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | MED |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | LPGTECH |
|---|---|
| Materiał: | Plastik |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Do wtryskiwaczy: | LPGTECH |
|---|---|
| Materiał: | Plastik |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | CERTOOLS |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Model wtryskiwacza | FENIX |
|---|---|
| Średnica króćca | 6 mm |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | KME |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |