| Model wtryskiwacza | FENIX |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | KME |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |
| Model wtryskiwacza | MAGIC FX |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 3 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | HL PROPAN |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |
| Model wtryskiwacza | KN9 |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | KEIHIN |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |
| Model wtryskiwacza | BARRACUDA 130NI |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 2 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | ALEX |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |
| Model wtryskiwacza | BARRACUDA 130NI |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 3 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | ALEX |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |
| Model wtryskiwacza | BARRACUDA 130NI |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | ALEX |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |
| Model wtryskiwacza | BARRACUDA 120NI |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 2 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | ALEX |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |
| Model wtryskiwacza | BARRACUDA 120NI |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 3 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | ALEX |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |
| Model wtryskiwacza | BARRACUDA 120NI |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | ALEX |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |
| Model wtryskiwacza | EG2000 |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| Średnica króćca | 12 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | EUROPEGAS |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |
| Model wtryskiwacza | FENIX |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 3 |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | KME |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |
| Model wtryskiwacza | GIRS |
|---|---|
| Ilość wtryskiwaczy: | 4 |
| Średnica króćca | 14 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |