| Położenie wielozaworu: | Poziomy 0° |
|---|---|
| Średnica wyjścia gazu: | 6 mm |
| Do zbiornika o średnicy: | 200 mm |
| kod produktu: | 53.VAL.408 |
|---|---|
| producent: | TOMASETTO |
| kategoria: | Wielozawory TOMASETTO |
| kod producenta: | 07.LPG.23 |
| numer homologacji: | E4-67R-0120041 |
Cena za 1 szt.
Wielozawór-TOMASETTO cyl.poziomy 200/0°
| Położenie wielozaworu: | Poziomy 0° |
|---|---|
| Średnica wyjścia gazu: | 6 mm |
| Do zbiornika o średnicy: | 200 mm |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: » Osoba odpowiedzialna za produkt » Bezpieczeństwo, zgodność i ostrzeżenia