| Do wtryskiwaczy: | HANA ENGINEERING |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | HANA RAIL |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do wtryskiwaczy: | wszystkich |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do wtryskiwaczy: | ALEX, HANA ENGINEERING |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Model wtryskiwacza | BARRACUDA, BARRACUDA 115NI, BARRACUDA 130NI, HANA RAIL |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Ilość otworów | 8 |
|---|---|
| Średnica otworów | 6 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Ilość otworów | 8 |
|---|---|
| Średnica otworów | 8 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Ilość otworów | 6 |
|---|---|
| Średnica otworów | 5 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Ilość otworów | 4 |
|---|---|
| Średnica otworów | 5 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do wtryskiwaczy: | HANA ENGINEERING |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | HANA RAIL, HANA SINGLE |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do wtryskiwaczy: | HANA ENGINEERING |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Model wtryskiwacza | HANA RAIL |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do wtryskiwaczy: | VALTEK |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz |
| Model wtryskiwacza | VALTEK TYP 34 |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do wtryskiwaczy: | wszystkich |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Do wtryskiwaczy: | wszystkich |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |