| Do wtryskiwaczy: | ALEX, HANA ENGINEERING |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Model wtryskiwacza | BARRACUDA 115NI, BARRACUDA 130NI, HANA RAIL |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Ilość otworów | 8 |
|---|---|
| Średnica otworów | 6 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Gwint: | 14x1 |
|---|---|
| Do instalacji: | LPG |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Średnica wewnętrzna: | 3,1 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 4,4 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Średnica wewnętrzna: | 2,8 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Średnica wewnętrzna: | 4 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Średnica wewnętrzna: | 3,4 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Średnica wewnętrzna: | 2,8 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 5 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Średnica wewnętrzna: | 3,2 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |