| Do wtryskiwaczy: | AC STAG |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | AC W01 |
| Średnica wewnętrzna: | 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna | 4,5 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | HL PROPAN |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | MAGIC JET |
| Średnica wewnętrzna: | 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6,5 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | RAIL, VALTEK |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | IG1, VALTEK TYP 30 |
| Średnica wewnętrzna: | 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | VALTEK |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | VALTEK |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | VALTEK TYP 34 |
| Średnica wewnętrzna: | 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna | 5 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | RAIL, VALTEK |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | IG1, VALTEK TYP 30 |
| Średnica wewnętrzna: | 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna | 5 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | RAIL |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | AEB |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 1,8 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | TARTARINI |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | EVO08 |
| Średnica wewnętrzna: | 1.7 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | MATRIX |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | XJ.544.XX |
| Średnica wewnętrzna: | 1,8 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | MATRIX |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | XJ.544.XX |
| Średnica wewnętrzna: | 2,1 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | MATRIX |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | XJ.544.XX |
| Średnica wewnętrzna: | 2,7 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |