| Do wtryskiwaczy: | AC STAG |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | AC W01, AC W02, AC W03, AC W031 BFC, AC W031 STD |
| Materiał: | Mosiądz |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | ZAVOLI |
|---|---|
| Model wtryskiwacza | PAN JET |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | MATRIX |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz |
| Model wtryskiwacza | MATRIX |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | MATRIX |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz |
| Model wtryskiwacza | MATRIX |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do wtryskiwaczy: | RAIL |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz |
| Model wtryskiwacza | IG3 |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Średnica wewnętrzna: | 2,4 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 7 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Średnica wewnętrzna: | 1,2 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 5 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Średnica wewnętrzna: | 1,5 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 5 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Średnica wewnętrzna: | 1,7 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 5 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Średnica wewnętrzna: | 2,0 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 5 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Średnica wewnętrzna: | 2,5 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 5 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Średnica wewnętrzna: | 3 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 5 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | GOMET |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |