| Do zbiornika o pojemości: | 35 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 244 mm |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |
| Do zbiornika o pojemości: | 35 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |
| Do zbiornika o pojemości: | 55 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 270 mm |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |
| Do zbiornika o pojemości: | 25 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 270 mm |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |
| Do zbiornika o pojemości: | 30 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 270 mm |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |
| Do zbiornika o pojemości: | 45 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 270 mm |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |
| Do zbiornika o pojemości: | 50 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 270 mm |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |
| Do zbiornika o pojemości: | 45 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 300 mm |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |
| Do zbiornika o pojemości: | 45 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |
| Do zbiornika o pojemości: | 50 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |
| Do zbiornika o pojemości: | 60 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |
| Do zbiornika o pojemości: | 40 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 360 mm |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |