| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 62 l |
| Pojemność użytkowa: | 49.6 l |
| kod produktu: | 52.KME.909 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 8201000009 |
| numer homologacji: | E8-67R-016555 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 64 l |
| Pojemność użytkowa: | 51.2 l |
| kod produktu: | 52.KME.909 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | 8201000009 |
| numer homologacji: | E8-67R-016555 |