| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 80 l |
| Pojemność użytkowa: | 64 l |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 78 l |
| Pojemność użytkowa: | 62.4 l |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 83 l |
| Pojemność użytkowa: | 66.4 l |
| kod produktu: | 60.AEB.630 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | AE39 |
| numer homologacji: | E3-10R-036375 |