| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Pojemność wodna: | 52,5-53,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 41.6 l |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 565 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 32,5-33,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 25.6 l |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 42-42,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 33.6 l |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 47-47,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 37.6 l |
| kod produktu: | 55.LOV.912 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 238000081n238606000 |
| numer homologacji: | E13-67R-010194 |