| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 50 l |
| Pojemność użytkowa: | 40 l |
| Średnica: | 300 mm |
| Długość: | 801 mm |
| kod produktu: | 55.VAL.914 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-010196 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 41 l |
| Pojemność użytkowa: | 32.8 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 476 mm |
| kod produktu: | 55.VAL.914 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-010196 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 45 l |
| Pojemność użytkowa: | 36 l |
| Średnica: | 270 mm |
| Długość: | 875 mm |
| kod produktu: | 55.VAL.914 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-010196 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 35 l |
| Pojemność użytkowa: | 28 l |
| Średnica: | 315 mm |
| Długość: | 526 mm |
| kod produktu: | 55.VAL.914 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E4-67R-010196 |