| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 140 l |
| Pojemność użytkowa: | 112 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 941 mm |
| kod produktu: | 32.WER.932 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | FL01-14X14 |
| numer homologacji: | E20-67R-010703 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 160 l |
| Pojemność użytkowa: | 128 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 1076 mm |
| kod produktu: | 32.WER.932 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | FL01-14X14 |
| numer homologacji: | E20-67R-010703 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 40 l |
| Pojemność użytkowa: | 32 l |
| Średnica: | 270 mm |
| Długość: | 781 mm |
| kod produktu: | 32.WER.932 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | FL01-14X14 |
| numer homologacji: | E20-67R-010703 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 50 l |
| Pojemność użytkowa: | 40 l |
| Średnica: | 300 mm |
| Długość: | 801 mm |
| kod produktu: | 32.WER.932 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | FL01-14X14 |
| numer homologacji: | E20-67R-010703 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 41 l |
| Pojemność użytkowa: | 32.8 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 476 mm |
| kod produktu: | 32.WER.932 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | FL01-14X14 |
| numer homologacji: | E20-67R-010703 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 40 l |
| Pojemność użytkowa: | 32 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 468 mm |
| kod produktu: | 32.WER.932 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | FL01-14X14 |
| numer homologacji: | E20-67R-010703 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 40 l |
| Pojemność użytkowa: | 32 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 478 mm |
| kod produktu: | 32.WER.932 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | FL01-14X14 |
| numer homologacji: | E20-67R-010703 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 70 l |
| Pojemność użytkowa: | 56 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 789 mm |
| kod produktu: | 32.WER.932 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | FL01-14X14 |
| numer homologacji: | E20-67R-010703 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 36,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 28.8 l |
| kod produktu: | 32.WER.932 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | FL01-14X14 |
| numer homologacji: | E20-67R-010703 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 44 l |
| Pojemność użytkowa: | 35.2 l |
| kod produktu: | 32.WER.932 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | FL01-14X14 |
| numer homologacji: | E20-67R-010703 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 69 l |
| Pojemność użytkowa: | 55.2 l |
| kod produktu: | 32.WER.932 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | FL01-14X14 |
| numer homologacji: | E20-67R-010703 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 77 l |
| Pojemność użytkowa: | 61.6 l |
| kod produktu: | 32.WER.932 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | FL01-14X14 |
| numer homologacji: | E20-67R-010703 |