| Do zbiornika o pojemości: | 34 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 565 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Do zbiornika o średnicy: | 630 mm |
|---|
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Do zbiornika o średnicy: | 600 mm |
|---|
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Do zbiornika o pojemości: | 60 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 600 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Do zbiornika o średnicy: | 630 mm |
|---|
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Do zbiornika o pojemości: | 67 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 650 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 36,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 28.8 l |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 44 l |
| Pojemność użytkowa: | 35.2 l |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |