| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 69 l |
| Pojemność użytkowa: | 55.2 l |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 77 l |
| Pojemność użytkowa: | 61.6 l |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2025 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 58 l |
| Pojemność użytkowa: | 46.4 l |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2025 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 82 l |
| Pojemność użytkowa: | 65.6 l |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 98 l |
| Pojemność użytkowa: | 78.4 l |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 28,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 22.4 l |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 32 l |
| Pojemność użytkowa: | 25.6 l |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 36,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 28.8 l |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 41 l |
| Pojemność użytkowa: | 32.8 l |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2025 |
| Średnica: | 565 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 34 l |
| Pojemność użytkowa: | 27.2 l |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 38 l |
| Pojemność użytkowa: | 30.4 l |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 190 mm |
| Pojemność wodna: | 41 l |
| Pojemność użytkowa: | 32.8 l |
| kod produktu: | 50.ACE.543 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-014289 |