| Do zbiornika o pojemości: | 60 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 600 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do zbiornika o średnicy: | 630 mm |
|---|
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Do zbiornika o pojemości: | 67 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 650 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | LANDI RENZO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | TOMASETTO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 36,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 28.8 l |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 69 l |
| Pojemność użytkowa: | 55.2 l |
| kod produktu: | 55.HAN.955 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-010213 |