| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 50 l |
| Pojemność użytkowa: | 40 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 589 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.900 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | IP000HAN000000-0024 |
| numer homologacji: | E8-67R-015997 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 60 l |
| Pojemność użytkowa: | 48 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 674 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.900 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | IP000HAN000000-0024 |
| numer homologacji: | E8-67R-015997 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 80 l |
| Pojemność użytkowa: | 64 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 878 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.900 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | IP000HAN000000-0024 |
| numer homologacji: | E8-67R-015997 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 90 l |
| Pojemność użytkowa: | 72 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 980 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.900 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | IP000HAN000000-0024 |
| numer homologacji: | E8-67R-015997 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 100 l |
| Pojemność użytkowa: | 80 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 684 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.900 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | IP000HAN000000-0024 |
| numer homologacji: | E8-67R-015997 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 120 l |
| Pojemność użytkowa: | 96 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 813 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.900 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | IP000HAN000000-0024 |
| numer homologacji: | E8-67R-015997 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 140 l |
| Pojemność użytkowa: | 112 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 941 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.900 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | IP000HAN000000-0024 |
| numer homologacji: | E8-67R-015997 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 160 l |
| Pojemność użytkowa: | 128 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 1076 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.900 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | IP000HAN000000-0024 |
| numer homologacji: | E8-67R-015997 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 40 l |
| Pojemność użytkowa: | 32 l |
| Średnica: | 270 mm |
| Długość: | 781 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.900 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | IP000HAN000000-0024 |
| numer homologacji: | E8-67R-015997 |
| Do zbiornika o pojemości: | 44 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 600 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.900 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | IP000HAN000000-0024 |
| numer homologacji: | E8-67R-015997 |
| Do zbiornika o pojemości: | 100 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.900 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | IP000HAN000000-0024 |
| numer homologacji: | E8-67R-015997 |
| Do zbiornika o pojemości: | 100 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 360 mm |
| kod produktu: | 55.HAN.900 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | IP000HAN000000-0024 |
| numer homologacji: | E8-67R-015997 |